7 RAD JAK ZATOČIT S BOLESTÍ BŘÍŠKA

Chcete ZNÁT přesné postupy a návody jak efektivně zmírnit bolesti bříška vašeho miminka a předcházet jim?

Stáhlo si již 0 lidí

Chcete-li, aby vaše miminko netrápily bolesti bříška, bylo co nejvíce spokojené a dobře se vyvíjelo, pak jste tady správně.

Naučím vás přesný postup, jak miminku pomoci od bolesti bříška. Pochopíte, proč k nim vlastně dochází, a naučíte se jim předcházet - přestože nyní máte pocit, že už jste vyzkoušeli úplně všechno a stejně nic nefunguje.

Pokud váháte, zda právě vy budete tyto rady a postupy potřebovat, řeknu vám důležitou informaci:

Bolení bříška, "prdíky" nebo tzv. tříměsíční koliky jsou nejčastějším problémem v ordinaci dětského lékaře a  potrápí ve větší či menší míře až 40 % miminek. Také jsem si říkala, že tohle nebude náš případ.

Ale byl...

Syn byl hodně uplakané miminko. Neustále se opakující bolení bříška s projevy nespokojenosti nás velice vyčerpávalo. Vyzkoušeli jsme všechno možné, ale nic nepomáhalo. Nechtěla jsem se však smířit s tím, že takto je to v pořádku, že z toho prostě vyroste. A tak jsem dál hledala způsob, jak mu od bolení bříška pomoci... Až jsem ho našla.

Syn se pak zcela zbavil bolení bříška.

Bohužel bylo moc pozdě. Již se u něj začal projevovat opožděný a nekvalitní vývoj jako následek časté nespokojenosti v ranném věku. Pak jsem si jen mohla vyčítat, že jsem na to nepřišla dřív.

O tolik to máte JEDNODUŠŠÍ, než jsem to měla já!

Můžete veškerou svou energii a čas věnovat třeba hrám se svým miminkem nebo sami sobě. A naplno si užívat mateřství a rodičovství a všeho toho krásného, co k němu neodmysliteleně patří.

Často se říká, že z toho miminka časem vyrostou, že je to třeba vydržet. Vyrostou z toho a vy to vydržíte, ale za jakou cenu... Už nemusíte držet žádné neúčinné diety, hledat a zkoušet jak své miminko utěšit. Dám vám totiž ucelený a srozumitelný návod, jak toho dosáhnout.

A tak už nemusíte přemýšlet, PROČ právě vaše miminko nespí, má nafouklé bříško a často pláče...

Trvalo mi 3 roky, než jsem posbírala a naučila se převézt do praxe všechny kroky popsané v e-knize. Učila jsem se nejen od těch nejlepších ve svém oboru, ale hlavně od zkušených rodičů malých dětí. Lékařství i další odborné semináře mě naučili mnohým teoretickým i praktickým dovednostem. Pochopila jsem, že nejen v lékařství je komplexní a empatický přístup k člověku a jeho rodině nezbytný.

Původně jsem tyto informace chtěla předávat rodičům pouze v rámci kurzů. Zjistila jsem, že na stručné konzultace, které by šly do potřebné hloubky, není bohužel na kurzech čas.

A tak jsem se rozhodla dát odpovědi komplexní. Všem rodičům, kteří se ptají, a sepsala je v nové e-knize 7 rad jak zatočit s bolestí bříška.

Co na e-knihu říkají maminky i odborníci:

Kurz i e-kniha splnily a vlastně předčily mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška a já osobně jsem si v ničem vůbec nevěřila. Váš kurz mi ukázal jak správně s miminkem manipulovat a jak je možné miminku pomoct od bolestí. Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech, i kapičky jsme úplně vysadili a jen pravidelně masíruji a manipuluji. Když si nejsem v něčem jistá, tak nahlédnu do materiálů, které od Vás mám. Tento kurz bych doporučila Všem maminkám (dvěma jsem již doporučila), a to ještě před porodem. Naše miminko je díky tomu usměvavé. Co se týče pohybu, tak si myslím, že je na tom skvěle, díky pravidelnému cvičení, správné komunikaci a celkové pohodě. Moc Vám děkuji.

- Zdeňka Kuklíková, maminka na RD

Nečekala jsem, že to bude zpracované až tak odborně, podrobně, přehledně a graficky moc pěkně. Podrobně jsi tam odpověděla, proč ten problém vzniká, čeho se vyvarovat a rady byly vyčerpávající. Dle mého názoru víc informací už snad o tom ani najít nejde :-) Doporučila bych ho ze své vlastní zkušenosti hlavně těhotným, protože ty mají ještě čas to všechno přečíst, nastudovat, vyzkoušet a naučit :-)

- Dominika Hýsková, vysokoškolský pedagog na RD

Je to nenásilné, doporučující přitom konkrétní a hlavně srozumitelné s mnoha informacemi, které bych určitě použila. Má to příjemnou formu, dobře se to čte a nenudí to. S přehledem se čte až do konce. Myslím si o EBooku, že je to super příručka, perfektně odvedená práce, graficky moc pěkně zpracované, přehledné a vypovídající. Určitě bych ho doporučila.

- Radana Brunclíková, maminka na RD

Kniha byla určitě přínosná:-) Je to strašně hezky zpracované, jednoduché na pochopení a hlavně se mi líbí ty fotky, kde je hezky ukázané, jak to má přesně vypadat.

- Radka Hlaváčová, maminka na RD

Vojtíšek nám stále plakal, protože měl nadýmání. Celé noci proplakal a my z toho byli naprosto zoufalí. Nevěděli jsme, co dělat. Plakala jsem já, plakal syn... naprosté vyčerpání. Knížka úžasná! Pečlivě jsme dělali masáže, nosili na tygříka... Teď už o nadýmání ani nevíme. Kurz i knihu bych určitě doporučila všem provorodičkám a maminkám, co se trápí s nadýmáním svých dětí. Je to rozhodně lepší než hledat na internetu, kde se píší dost často nesmysly. Já osobně jsem byla z brouzdání na internetu spíš zmatená a výsledek žádný. A navíc je čtení různých diskuzí zbytečný žrout času, který raději věnuji svému synovi :)

- Barbora Benešová, maminka na MD

EBook se mi moc líbil. Myslím, že ho ocení každý, kdo zažil ten pocit bezmoci, jaký mají novopečení rodiče miminka, které trpí na koliky. Tak ucelená, přehledná a přitom stručná publikace, která na pár stránkách nabídne hned několik možností, jak miminku pomoci, tu snad ještě nebyla. Myslím, že každý rodič si v ní najde radu, která pomůže právě jeho miminku a uleví od trápení celé rodině.

- Hana Brožková, úřednice na RD

Je to velice povedené-srozumitelné a přehledné.

- Olga Fořtová, dětská lékařka

Doporučení Veroniky Študlarové jsou myslím nejen odborná, ale i efektivní. Je fajn, že věci, které řada maminek cítí a dělá instinktivně, nacházejí v eBooku oporu. A v případech nejistoty či stresové situace je E-Book pro maminky i miminka spolehlivým rádcem.

- Veronika Faktorová, vysokoškolský pedagog na RD

Vydařené, zajímavé a poučné :-)

- Tereza Zelendová, pedagog na RD

Co v této e-knize najdete?

 

 • Jaké jsou příčiny vzniku bolesti bříška a proč k nim dochází
 • Co, kdy a jak dělat, když už miminko bolení má - masáže, polohování, nahřívání
 • Jak miminko utěšit, aneb proč není dobré nechávat miminko plakat
 • Jak zařídit, aby dobře spalo a neproplakalo celou noc
 • Jak bolení bříška účinně předcházet - co jíst, jak kojit, proč a jak miminko psychicky a fyzicky uspokojit
 • Jak držet eliminační dietu při podezření na alergii, aneb jak se neomezovat v jídle zbytečně
 • Jak (vy)řešit vyhrocené situace a kdy raději vyhledat lékaře
 • Další dostupné pomůcky a podpůrné prostředky - proč, kdy a jak je použít

Cena e-knihy je 790 Kč

Najdete v ní účinné postupy, díky kterým vám bude jasné, co byste měli dělat, abyste i vy zmírnili bolesti bříška a zlepšili spokojenost svého miminka.

7 rad... 36 stránek... téměř půlhodinové instruktážní video. Vše důležité stručně a jasně, spousta obrázků a popisů. Vypíchnutí důležitých informací, konkrétní triky pro vás, abyste teorii snadno uvedli do praxe.

Je 790 Kč moc nebo není? Kolik jste ochotni dát za klidné dny a prospané noci?

Je na Vás, jestli investujete tuto částku do svého vzdělání, ulevíte svému děťátku nebo si radši koupíte...

 • vstupenky na 3D film pro 2 osoby
 • nákup na víkend
 • benzín z Prahy do Brna a zpět
 • papírové pleny Pampers na 16 dní

 

Takže je to na vás...vstupenky do kina nebo spokojené miminko? :-)

 • Můžete si zpříjemnit první společné týdny a měsíce.
 • Můžete usnadnit miminku trávení.
 • Můžete prodloužit a zkvalitnit spánek sobě i svému dítěti.
 • Můžete e-knihu nastudovat i s partnerem, pokud chce.
 • Můžete se vracet k nácviku nošení, polohování a masáže bříška prostřednictvím videí a všechno si procházet, jak potřebujete.
 • Baví vás to: e-kniha, videa, audia, ... to všechno je součástí. Učíte se všemy smysly a není to nuda.
 • Máte podporu: Když nevíte, nejste na to sami - spolu s e-knihou získáte členství v uzavřené VIP skupině, kde se můžete poradit s dalšími rodiči.

Těchto 7 výhod e-knihy oceňují rodiče nejvíc.

Pokud si koupíte e-knihu ještě dnes, získáte navíc tyto 4 bonusy zcela ZDARMA!

 • #1
  MP3 nahrávka e-knihy + prožitkové audio

Audionahrávku této e-knihy v MP3 formátu můžete poslouchat třeba při procházce s kočárkem. Díky prožitkovému audiu se přiblížíte vnímání a pocitům svého dítěte.

Bonus v hodnotě 105 Kč ZDARMA

 • #2
  Instruktážní video nejdůležitějších poloh, přehmatů a masáž bříška

Ukážu vám v jakých polohách miminko chovat, utěšovat i relaxovat, jak ho zvedat, pokládat a přehmatávat. To vše nejen, aby se miminko lépe zbavovalo plynu ze střev a celkově se zklidnilo, ale i jako prevence vzniku bolení. Také si ukážeme jak mu masírovat bříško a mnoho dalšího.

Bonus v hodnotě 370 Kč ZDARMA

 • #3
  Sleva na živý kurz

Při koupi živého kurzu, cena snížená o e-knihu.

Bonus v hodnotě 790 Kč ZDARMA

 • VIP
  VIP sekce eBook CLUB

Tenhle bonus se mi opravdu líbí. Pro čtenáře e-knihy jsem vytvořila klub. Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, ve které se můžete setkat s dalšími rodiči a sdílet spolu své zkušenosti a zážitky a podpořit se navzájem, navázat nová přátelství, ptát se, radit si, motivovat se.

Vstup do VIP sekce Clubu čtenářů v hodnotě 120 Kč získáváte ZDARMA

Protože mi záleží na tom, abyste byli spokojeni s tím, co ode mě dostáváte, poskytuji vám garanci vrácení peněz. Pokud si přečtete e-knihu a zjistíte, že informace v ní obsažené vám nepřináší žádnou hodnotu a nejste s jejím obsahem spokojeni, máte 4 dny na to, abyste mi napsali, a já vám bez otázek vrátím peníze.

Je však důležité vědět, kdy si určitě knihu nekupujte

Jestli si myslíte, že jen tím, když si knihu koupíte, se u vás něco změní samo od sebe. Že nebudete muset pro tu změnu nic udělat, naučit se něco nového, podívat se na problém z jiného úhlu, vyjet ze zaběhnutých kolejí a konečně přestat poslouchat všechny ty "babské" rady od známých a okolí.

"Většina lidí ví, že něco nejde udělat - tak to nedělají. Pak přijde někdo, kdo neví, že to nejde, on to udělá a ono to funguje."

A. Einstein

Pokud teď cítíte, že toto JE cesta, na kterou se chcete vydat, chcete se zbavit trápení s prdíky, zlepšit spokojenost a podpořit zdravý vývoj svého děťátka, kupte si e-knihu hned teď!

Za pár dní možná zapomenete, že jsem tady, abych vám ukázala cestu a budete se dál trápit s bolením bříška, budete nevyspalí a unavení... A možná už bude pozdě říkat si, co by bylo kdyby.

Takže jednoduše klikněte na tlačítko "OBJEDNAT E-KNIHU" a na další stránce vyplňte formulář. E-kniha stojí 790 Kč a po zaplacení převodem, obdržíte e-knihu poté, co se platba objeví na mém účtu, což většinou trvá 1-2 dny.

Vaše trápení končí kliknutím na toto tlačítko:

PS: Pokud si říkáte, že vaše miminko nemá potíže s nadýmáním, můžu vám s čistým svědomým říct, že i pro vás je tato e-kniha určena. Všem svým klientům doporučuji, aby si její obsah osvojili ideálně před narozením miminka. Nikdy však není pozdě začít informace z e-knihy převádět do praxe. Důležité je vědět, PROČ je to prospěšné a JAK to dělat SPRÁVNĚ. NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI najdete ZDE.