7 RAD JAK ZATOČIT S BOLESTÍ BŘÍŠKA

Zbavte své miminko bolestí bříška a předejděte zdravotním komplikacím. Najděte doma opět pohodu a vytoužený klid.

   Cena 250 Kč

Chcete-li, aby vaše miminko netrápily bolesti bříška, bylo co nejvíce spokojené a dobře se vyvíjelo, pak jste tady správně.

Naučím vás, jak miminku pomoci od bolesti bříška. Pochopíte, proč k nim vlastně dochází, a naučíte se jim předcházet - přestože nyní máte pocit, že už jste vyzkoušeli úplně všechno a stejně nic nefunguje.

Veronika Študlarová

máma, lékařka a autorka

Pokud váháte, zda právě vy budete tyto rady potřebovat, řeknu vám důležitou informaci:

Bolení bříška, "prdíky" nebo tzv. tříměsíční koliky jsou nejčastějším problémem v ordinaci dětského lékaře a  potrápí ve větší či menší míře až 40 % miminek. Také jsem si říkala, že tohle nebude náš případ.

Ale byl...

Syn byl hodně uplakané miminko. Neustále se opakující bolení bříška s projevy nespokojenosti nás velice vyčerpávalo. Vyzkoušeli jsme všechno možné, ale nic nepomáhalo. Nechtěla jsem se však smířit s tím, že takto je to v pořádku, že z toho prostě vyroste. A tak jsem dál hledala způsob, jak mu od bolení bříška pomoci... Až jsem ho našla.

Syn se pak zcela zbavil bolení bříška.

Bohužel bylo moc pozdě. Již se u něj začal projevovat opožděný a nekvalitní vývoj. Jeho důsledkem byla kombinace - nepoznaná příčina, častá nespokojenost v raném věku, neideální manipulace, nevhodné podmínky a celkový přístup k němu. Pak jsem si jen mohla vyčítat, že jsem to nevěděla dřív.

O tolik to máte JEDNODUŠŠÍ, než jsem to měla já!

Můžete veškerou svou energii a čas věnovat třeba hrám se svým miminkem nebo sami sobě. A naplno si užívat mateřství a rodičovství a všeho toho krásného, co k němu neodmysliteleně patří.

Často se říká, že z toho miminka časem vyrostou, že je to třeba vydržet. Vyrostou z toho a vy to vydržíte, ale za cenu, že riskujete další zbytečné potíže svého dítěte... Už se nemusíte trápit, držet neúčinné diety, hledat a zkoušet jak své miminko utěšit. Dám vám totiž ucelený a srozumitelný návod, jak toho dosáhnout.

A tak už nemusíte přemýšlet, PROČ právě vaše miminko nespí, má nafouklé bříško a často pláče...

Trvalo mi 3 roky, než jsem posbírala a naučila se převézt do praxe všechny kroky popsané v e-knize. Učila jsem se nejen od těch nejlepších ve svém oboru, ale hlavně od zkušených rodičů malých dětí. Lékařství i další odborné semináře mě naučili mnohým teoretickým i praktickým dovednostem. Pochopila jsem, že nejen v medicíně je komplexní a empatický přístup k člověku a jeho rodině nezbytný.

Původně jsem tyto informace chtěla předávat rodičům pouze v rámci kurzů. Skvělé ohlasy mě však přesvědčily o tom, abych je pustila do světa a pomáhala vám všem, co máte stejné trápení.

A tak jsem se rozhodla dát odpovědi všem rodičům, kteří se ptají, a sepsala je v nové e-knize 7 rad jak zatočit s bolestí bříška.

Co na e-knihu říkají maminky i odborníci:

Pavlíček nám stále plakal, protože měl nadýmání. Celé noci proplakal a my z toho byli naprosto zoufalí. Nevěděli jsme, co dělat. Plakala jsem já, plakal syn... naprosté vyčerpání. Knížka úžasná! Teď už o nadýmání ani nevíme. Kurz i knihu bych určitě doporučila všem provorodičkám a maminkám, co se trápí s nadýmáním svých dětí. Je to rozhodně lepší než hledat na internetu, kde se píší dost často nesmysly. Já osobně jsem byla z brouzdání na internetu spíš zmatená a výsledek žádný. A navíc je čtení různých diskuzí zbytečný žrout času, který raději věnuji svému synovi :)

- Barbora Benešová, maminka na MD

Cítila jsem se bezmocná - Kubík plakal 3 hodiny bez přestání . Měl špatné trávení, koliku. Kniha mě uklidnila. Pochopila jsem, že jde o dočasný stav, který mé miminko trvale nepoškodí. Začala jsem miminko jinak polohovat. Více jsem se mu začala věnovat a přestala jsem dělat zbytečné věci kolem. Miminko se uklidnilo. Máme veselé a užvatlané miminko. Všichni okolo jsou v pohodě a docela dobře spíme. Mohlo by to tak zůstat napořád - jsem v klidu :)

- Veronika

Podrobně jsi tam odpověděla, proč ten problém vzniká, čemu se vyvarovat a rady byly vyčerpávající. Doporučila bych ho ze své vlastní zkušenosti hlavně těhotným, protože ty mají ještě čas to všechno přečíst, nastudovat, vyzkoušet a naučit :-)

- Dominika Hýsková, vysokoškolský pedagog na RD

Je to velice povedené-srozumitelné a přehledné.

- Olga Fořtová, dětská lékařka

E-kniha splnila a vlastně předčila mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška. Díky knize již po týdnu bylo po bolestech, i kapičky jsme úplně vysadili. Naše miminko je usměvavé, co se týče pohybu, tak si myslím, že je na tom skvěle. Moc Vám děkuji.

- Zdeňka Kuklíková, maminka na RD

Vaše kniha je hotový zázrak :-) Přečtena během dvou večerů, škoda jen, že jsem tuto knihu neobjevila dříve :-( Usnadnila by mi spoustu věcí kolem miminka.  Mám už 7 měsíční holčičku a s ní jsem si opravdu užila pláče až nad hlavu. Stále plakala a byla velmi nespokojené miminko. Do 3 měsíců jsem věděla, že musím přežít :-D V knize pro mě byla nejdůležitější videa s manipulací a se správným nošením. Za 5 dní udělala obrovské pokroky. Opravdu velikánské díky za Vaší knížku a za to, jak to máte pěkně zformulované, postupně málo informaci, aby to člověk mohl pěkně zpracovat. Masáž bříška mě taky zaujala, celou dobu jsme to dělali z části špatně, podle Vašich fotek to jde parádně. Po pravdě mám teď o dost spokojenější miminko, než jsem kdy měla a to díky Vám. Opravdu je dobře naladěná a usměvavá než kdy dříve.

- Petra Kábrtová, maminka 2 dětí

EBook se mi moc líbil. Myslím, že ho ocení každý, kdo zažil ten pocit bezmoci, jaký mají novopečení rodiče miminka, které trpí na koliky. Myslím, že každý rodič si v ní najde radu, která pomůže právě jeho miminku a uleví od trápení celé rodině.

- Hana Brožková, úřednice na RD

Je to nenásilné, doporučující přitom konkrétní a hlavně srozumitelné s mnoha informacemi, které bych určitě použila. Má to příjemnou formu, dobře se to čte s přehledem až do konce.  Je to perfektně odvedená práce, moc pěkně zpracované, přehledné a vypovídající. Určitě bych ho doporučila.

- Radana Brunclíková, maminka na RD

Co v této e-knize najdete?

 

 • Jaké jsou příčiny vzniku bolesti bříška a proč k nim dochází
 • Co, kdy a jak dělat, když už miminko bolení má - masáže, polohování, nahřívání
 • Jak miminko utěšit, aneb proč není dobré nechávat miminko plakat
 • Jak zařídit, aby dobře spalo a neproplakalo celou noc
 • Jak bolení bříška účinně předcházet - co jíst, jak kojit, proč a jak miminko psychicky a fyzicky uspokojit
 • Jak držet eliminační dietu při podezření na alergii, aneb jak se neomezovat v jídle zbytečně
 • Jak (vy)řešit vyhrocené situace a kdy raději vyhledat lékaře
 • Další dostupné pomůcky a podpůrné prostředky - proč, kdy a jak je použít

Přečtěte si hned teď ukázku jedné kapitoly a celý obsah knihy

Rádi byste nejdříve nahlédli do knihy? Není nic jednoduššího.

Přečtěte si kapitolu s názvem Jaké jsou příčiny vzniku bolestí bříška a celý obsah knihy. Také si kousek knihy přečtu, než ji koupím.


Najdete v ní účinné postupy, díky kterým vám bude jasné, co byste měli dělat, aby se vaše miminko nadobro zbavilo bolesti bříška, vyvíjelo se správně a bylo spokojené.

7 rad... 45 stránek... instruktážní videa a audia. Vše důležité stručně a jasně, spousta obrázků a popisů. Vypíchnutí důležitých informací, konkrétní triky pro vás, abyste teorii snadno uvedli do praxe.

Je 250 Kč moc nebo není? Kolik jste ochotni dát za klidné dny a prospané noci?

Je na vás, jestli investujete tuto částku do svého vzdělání, ulevíte svému děťátku nebo budete dál utrácet za různé neúčinné a mnohdy i velice nevhodné pomůcky, metody, doplňky stravy a další prostředky jako...

 • polohovací lehátka vibrující, se zvuky apod.
 • různá nevhodná nosítka
 • vozítka
 • houpačky
 • kapičky a jiné léky
 • speciální mastičky na bříško
 • čaje
 • speciální mléčné výživy a doplňky stravy
 • návštěvy u fyzioterapeuta
 • návštěvy u lékaře a na pohotovosti

...jejichž cena se vyšplhá i k několika tisíckům korun!

 

Takže je to na vás. Můžete se dál trápit nebo...

 • Můžete si zpříjemnit první společné týdny a měsíce.
 • Můžete usnadnit miminku trávení.
 • Můžete prodloužit a zkvalitnit spánek sobě i svému dítěti.
 • Můžete e-knihu nastudovat i s partnerem, pokud chce.
 • Můžete se vracet k nácviku nošení, polohování a masáže bříška prostřednictvím videí a všechno si procházet, jak potřebujete a ani nemusíte opusit teplo vašeho domova.
 • Baví vás to: e-kniha, videa, audia ... to všechno je součástí. Učíte se všemy smysly a není to nuda.
 • Máte podporu: Když nevíte, nejste na to sami - spolu s e-knihou získáte členství v uzavřené VIP skupině, kde se můžete poradit se mnou a s dalšími rodiči.

Těchto 7 výhod e-knihy oceňují rodiče nejvíc.

Pokud si koupíte e-knihu ještě dnes, získáte navíc tyto 4 bonusy zcela ZDARMA!

 • #1
  Namluvená nahrávka e-knihy

47 minutovou audionahrávku této e-knihy v MP3 formátu můžete poslouchat třeba při procházce s kočárkem.

Bonus v hodnotě 80 Kč ZDARMA

 • #2
  Instruktážní videa nejdůležitějších poloh, přehmatů a masáž bříška

V téměř 25 minutách videí vám ukážu, v jakých polohách miminko chovat, utěšovat i relaxovat, jak ho zvedat, pokládat a přehmatávat. To vše nejen, aby se miminko lépe zbavovalo plynu ze střev a celkově se zklidnilo, ale i jako prevence vzniku bolení. Také si ukážeme jak mu masírovat bříško a mnoho dalšího.

Bonus v hodnotě 150 Kč ZDARMA

 • #3
  Sleva na živý kurz

Při koupi živého kurzu, cena snížená o e-knihu.

Bonus v hodnotě 250 Kč ZDARMA

 • VIP
  VIP sekce eBook CLUB

Tenhle bonus se mi opravdu líbí. Pro čtenáře e-knihy jsem vytvořila klub. Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, ve které se můžete setkat s dalšími rodiči a sdílet spolu své zkušenosti a zážitky a podpořit se navzájem, navázat nová přátelství, ptát se, radit si, motivovat se.

Vstup do VIP sekce Clubu čtenářů v hodnotě 50 Kč získáváte ZDARMA

Protože mi záleží na tom, abyste byli spokojeni s tím, co ode mě dostáváte, poskytuji vám garanci vrácení peněz. Pokud si přečtete e-knihu a zjistíte, že informace v ní obsažené vám nepřináší žádnou hodnotu a nejste s jejím obsahem spokojeni, máte 7 dní na to, abyste mi napsali, a já vám bez otázek vrátím peníze.

Je však důležité vědět, kdy si určitě knihu nekupujte

Jestli si myslíte, že jen tím, když si knihu koupíte, se u vás něco změní samo od sebe. Že nebudete muset pro tu změnu nic udělat, naučit se něco nového, podívat se na problém z jiného úhlu, vyjet ze zaběhnutých kolejí a konečně přestat poslouchat všechny ty "babské" rady od známých a okolí.

"Většina lidí ví, že něco nejde udělat - tak to nedělají. Pak přijde někdo, kdo neví, že to nejde, on to udělá a ono to funguje."

A. Einstein

Pokud teď cítíte, že toto JE cesta, na kterou se chcete vydat, už se nechcete trápit s prdíky svého miminka a pak i s dalšími problémy, které s tím souvisí, kupte si e-knihu hned teď!

Právě teď máte neopakovatelnou příležitost

Za pár dní možná zapomenete, že jsem tady, abych vám ukázala cestu a budete se dál trápit s bolením bříška, budete nevyspalí a unavení, vaše miminko nespokojené, zvýšeně dráždivé a nesprávně se vyvíjející... A možná už bude pozdě říkat si, co by bylo kdyby.

Takže jednoduše klikněte na tlačítko "OBJEDNAT E-KNIHU" a na další stránce vyplňte formulář. E-kniha stojí 250 Kč včetně všech 4 bonusů.

Cena e-knihy je 250 Kč

Po zaplacení převodem obdržíte e-knihu poté, co se platba objeví na mém účtu, což většinou trvá 1-2 dny.

Vaše trápení končí kliknutím na toho tlačítko:

PS: Pokud si říkáte, že vaše miminko nemá potíže s nadýmáním, můžu vám s čistým svědomým říct, že i pro vás je tato e-kniha určena. Všem rodičům doporučuji, aby si její obsah osvojili ideálně před narozením miminka. Nikdy však není pozdě začít informace z e-knihy převádět do praxe. Důležité je vědět, PROČ je to prospěšné a JAK to dělat SPRÁVNĚ. ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY najdete ZDE >>