Objednávka e-knihy: 7 rad jak zatočit s bolestí bříška

Vyplněním objednávky získáváte na českém trhu jedinečnou e-knihu: 7 rad jak zatočit s bolestí bříška v hodnotě 290 Kč a navíc 4 skvělé bonusy v celkové hodnotě 570 Kč ZDARMA.

Po vypnění objednávky a zaplacení částky 290 Kč tedy získáváte:
  • e-kniha "7 rad jak zatočit s bolestí bříška" v hodnotě 290 Kč
  • Bonus #1: Audio nahrávka e-knihy v mp3 formátu v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #2: Instruktážní video nejdůležitějších poloh a přehmatů v hodnotě 150 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #3: Sleva na živý kurz v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #4: Vstup do VIP sekce eBook klubu čtenářů v hodnotě 50 Kč získáváte ZDARMA

E-kniha ověřená rodiči a vytvořená s láskou k dětem

E-kniha vlastně předčila mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška a já osobně jsem si v ničem vůbec nevěřila. Váš kniha a kurz mi ukázali jak správně s miminkem manipulovat a jak je možné miminku pomoct od bolestí. Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech i kapičky jsme úplně vysadili a jen pravidelně masíruji a manipuluji. Naše miminko je díky tomu usměvavé. Co se týče pohybu, tak si myslím, že je na tom skvěle.

- Zdeňka Kuklíková, maminka na RD

Syn celé noci proplakal a my z toho byli naprosto zoufalí. Nevěděli jsme, co dělat. Plakala jsem já, plakal syn... naprosté vyčerpání. Knížka úžasná! Teď už o nadýmání ani nevíme. Kurz i knihu bych určitě doporučila všem provorodičkám a maminkám, co se trápí s nadýmáním svých dětí. Je to rozhodně lepší než hledat na internetu, kde se píší dost často nesmysly. A navíc je čtení různých diskuzí zbytečný žrout času, který raději věnuji svému synovi :)

- Barbora Benešová, maminka na MD

EBook se mi moc líbil. Myslím, že ho ocení každý, kdo zažil ten pocit bezmoci, jaký mají novopečení rodiče miminka, které trpí na koliky. Tak ucelená, přehledná a přitom stručná publikace, která na pár stránkách nabídne hned několik možností, jak miminku pomoci, tu snad ještě nebyla. Myslím, že každý rodič si v ní najde radu, která pomůže právě jeho miminku a uleví od trápení celé rodině.

- Hana Brožková, úřednice na RD

Objednávka e-knihy + 4 bonusů zdarma

Těším se, že se přidáte k nám do klubu. Vše je pro vás přehledně a krok za krokem připravené. Jakmile dostanu vaši objednávku, můžeme se do toho dát.

Když zjistíte, že vám e-kniha nic nedává, během 7 dnů nás můžete bez udání důvodu požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete. Vyzkoušíte si to, a když vám to pomůže, můžete pokračovat. Kdyby ne, vrátím vám peníze zpět.

Často kladené otázky

Chcete si ověřit, zda kniha je vhodná i pro vás? Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky ke knize?

Kontakt

Máte další otázky, nejasnosti nebo problém s objednávkou? Napiště mi na info@bejbykurz.cz

Těším se na vás uvnitř.