Objednávka e-knihy: 7 rad jak zatočit s bolestí bříška

Vyplněním objednávky získáváte na českém trhu jedinečnou e-knihu: 7 rad jak zatočit s bolestí bříška v hodnotě 290 Kč a navíc 4 skvělé bonusy v celkové hodnotě 570 Kč ZDARMA.

Po vypnění objednávky a zaplacení částky 290 Kč 150 Kč tedy získáváte:

  • e-knihu "7 rad jak zatočit s bolestí bříška" v hodnotě 290 Kč
  • Bonus #1: Audio nahrávka e-knihy (47min) v mp3 formátu v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #2: Instruktážní videa manipulačních technik (24min) v hodnotě 150 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #3: Sleva na živý kurz v hodnotě 150 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #4: Vstup do VIP sekce eBook klubu čtenářů v hodnotě 50 Kč získáváte ZDARMA

E-kniha ověřená rodiči a vytvořená s láskou k dětem

E-kniha vlastně předčila mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška a já osobně jsem si v ničem vůbec nevěřila. Váš kniha a kurz mi ukázaly jak správně s miminkem manipulovat a jak je možné miminku pomoct od bolestí. Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech, i kapičky jsme úplně vysadili a jen pravidelně masíruji a manipuluji. Naše miminko je díky tomu usměvavé. Co se týče pohybu, tak si myslím, že je na tom skvěle.

- Zdeňka Kuklíková

Syn celé noci proplakal a my z toho byli naprosto zoufalí. Nevěděli jsme, co dělat. Plakala jsem já, plakal syn... naprosté vyčerpání. Knížka úžasná! Teď už o nadýmání ani nevíme. Kurz i knihu bych určitě doporučila všem provorodičkám a maminkám, co se trápí s nadýmáním svých dětí. Je to rozhodně lepší než hledat na internetu, kde se píší dost často nesmysly. A navíc je čtení různých diskuzí zbytečný žrout času, který raději věnuji svému synovi :)

- Barbora Benešová

Cítila jsem se bezmocná - Kubík plakal 3 hodiny bez přestání . Měl špatné trávení, koliku. Kniha mě uklidnila. Začala jsem miminko jinak polohovat. Více jsem se mu začala věnovat a přestala jsem dělat zbytečné věci kolem. Miminko se uklidnilo. Máme veselé a užvatlané miminko. Všichni okolo jsou v pohodě a docela dobře spíme. Mohlo by to tak zůstat napořád - jsem v klidu :)

- Veronika

Objednávka e-knihy + 4 bonusů zdarma

Těším se, že se přidáte k nám. Vše je pro vás přehledně a krok za krokem připravené. Jakmile dostanu vaši objednávku, můžeme se do toho dát.

Když zjistíte, že vám e-kniha nic nedává, během 7 dnů nás můžete bez udání důvodu požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete. Vyzkoušíte si to, a když vám to pomůže, můžete pokračovat. Kdyby ne, vrátím vám peníze zpět.

Často kladené otázky

Chcete si ověřit, zda kniha je vhodná i pro vás? Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky ke knize?

Kontakt

Máte další otázky, nejasnosti nebo problém s objednávkou? Napiště mi na info@bejbykurz.cz

Těším se na vás uvnitř.