Nejčastější otázky a odpovědi ke knize

  • Pro jak staré děti je kniha určena? Mám doma 8 týdenní miminko, půjde to u něj použít?

Stejně jako začnete nějakým způsobem zacházet s dítětem a pečovat o něj hned od narození, s e-knihou můžete také začít kdykoli. Největší procento dětí s kolikami je od cca 3 týdnů do 3 měsíců věku. Ideální však je vytvořit si náskok a informace a návody z e-knihy si zažít ještě před narozením dítěte a předcházet tak těmto potížím.

  • Už jsem si četla hodně informací z různých jiných zdrojů o kojeneckých kolikách, myslím, že se tu nedovím nic nového. V čem je tahle kniha jiná?

Tahle kniha je prostě jiná. Ostatně nemusíte věřit nám, poslechněte si to od ostatních maminek:

„E-kniha splnila a vlastně předčila mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška a já osobně jsem si v ničem vůbec nevěřila. Váš kurz mi ukázal jak správně s miminkem manipulovat a jak je možné miminku pomoct od bolestí. Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech i kapičky jsme úplně vysadili a jen pravidelně masíruji a manipuluji. Když si nejsem v něčem jistá, tak nahlédnu do materiálů, které od Vás mám. Tento kurz bych doporučila Všem maminkám (dvěma jsem již doporučila), a to ještě před porodem. Naše miminko je díky tomu usměvavé. Co se týče pohybu, tak si myslím, že je na tom skvěle, díky pravidelnému cvičení, správné komunikaci a celkové pohodě. Moc Vám děkuji.“

- Zdeňka

  • Kupují si knihu i tatínci nebo jenom samé ženy?

Vzhledem k tomu, že u nás jsou na mateřské dovolené s dítětem většinou ženy, tak i tuto knihu si kupují hlavně maminky. Ale kniha je určena všem, kteří chtějí doma něco změnit a mít se s dětmi dobře.

  • Budete mi říkat, ať koliky vydržíme a přetrpíme, že z toho časem vyroste?

Ne, tohle vám říkat nebudeme. Velice dobře víme o možných rizicích a následcích dlouhodobé nespokojenosti dítěte. Je to komplexní systém, který pomáhá rodičům i dětem se spolu sžít a utužuje jejich zdraví při běžné každodenní péči.

  • Je součástí e-knihy nějaká skupinová práce? Budu se potkávat s dalšími rodiči?

Pokud se rozhodnete spojit s dalšími rodiči (živě nebo online), je to na vás a my to podporujeme. Víme, že každému vyhovuje něco jiného. Někdo potřebuje sdílet, jiný si tím chce projít sám. Sdílení a spojování se s dalšími rodiči skrze online prostředí e-knihy a soukromou skupinu na Facebooku je ve vašich rukou. Je to možnost, ne povinnost.

  • Můj partner na tohle moc není. Rád by mi s dítětem pomáhal, ale svým specificky mužským způsobem. Nebude to na škodu?

Nebude. Péče tatínků je vždy trochu jiná. Což neznamená, že je špatná. Vzhledem k tomu, že matka s dítětem tráví daleko víc času, pak i její zručnost a schopnost vycítit potřeby dítěte je na vyšší úrovni. Není to však důvod k tomu, aby byl otec dítěte od péče o něj odháněn. Pokud má zájem se péče účastnit, citlivě a příkladem mu můžete postupně ukazovat, jak to děláte vy. A dávat mu více prostoru k budování vzájemné vazby.

  • Existuje e-kniha v papírové podobě?

Ne, kniha existuje pouze v elektronické podobě. Můžete si ji stáhnout do svého počítače a poté vytisknout pro vlastní potřebu.

  • Kdy se dostanu k bonusům?

Jakmile přijmeme vaši přihlášku a náš systém rozpozná platbu za knihu, pošleme vám e-mailem přístupové údaje do členského prostředí. Tam najdete e-knihu, audio, videa a přístup do uzavřené skupiny na Facebooku. Od té chvíle budete mít ke všemu přístup.

  • Můžu si koupit jenom samotnou e-knihu bez bonusů?

Ne. Jediná možnost je investovat do celé e-knihy „7 rad jak zatočit s bolestí bříška“ včetně bonusů.

  • Co když mi to nebude fungovat? Co když se mi to nebude líbit? Vrátíte mi peníze?

Ano. Knihu si můžete vyzkoušet na 7 dní. Pokud zjistíte, že jste nedostali, co jste chtěli, rádi vám vrátíme 100% ceny e-knihy zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?

Rádi vám odpovíme.