Přihláška do BejbyKurzu 0-4

"Jak to za 5 hodin umět s dítětem tak, že spolu v pohodě zvládnete celý den a současně podpoříte jeho zdravý vývoj"

Vyplněním objednávky se přihlašujete na kurz 0-4 a navíc získáváte 4 skvělé bonusy v hodnotě 530  Kč ZDARMA. V případě, že jste majitelem e-knihy "7 rad jak zatočit s bolestí bříška", je celková cena kurzu snížena o cenu e-knihy.

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 1 600 Kč 1000  tedy získáváte:
  • Živý kurz 0 až 4 + metodická skripta v hodnotě 1 600 Kč
  • Bonus #1: Sleva na e-knihu "7 rad jak zatočit s bolestí bříška" v hodnotě 250Kč ZDARMA
  • Bonus #2: Nahrávka e-knihy v MP3 formátu v hodnotě 80 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #3: Instruktážní video nejdůležitějších poloh a přehmatů v hodnotě 150 Kč získáváte ZDARMA
  • Bonus #4: Vstup do VIP sekce eBook klubu čtenářů v hodnotě 50 Kč získáváte ZDARMA

Kurz ověřený rodiči, vytvořený s láskou k dětem

Informace z kurzu jsou nad zlato!
Kurz se mi moc moc líbil.  Pro mě jsou informace z Vašeho kurzu informacemi nad zlato!:) Kurz bych určitě doporučila úplně každému, kdo přijde do styku s miminkem.

- Pavla Bílková, maminka na MD

Teorie je fajn, ale praktický nácvik mnohem víc
Měli jsme s manželem celkem velké pochybnosti o tom, jak vůbec zacházet s naším miminkem až se narodí, jak ho zvednout a nic mu "neulomit", což je asi u prvního dítěte tak nějak běžné. Kurz mi určitě pomohl se uklidnit, že to zvládneme a že pokud se my budeme správně snažit, miminko nám to oplatí tím, že mu pomůžeme, aby se i ono mohlo v rámci svých možností správně snažit nám pomáhat. Zároveň zas musím zopakovat, že teorie je fajn, ale praktický nácvik je mnohem víc.

- Kristýna Šimák-Líbalová, máma na MD

Díky kurzu je usměvavé a v celkové pohodě, pohybově je na tom skvěle
Kurz i e-kniha splnili a vlastně předčili mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška a já osobně jsem si v ničem vůbec nevěřila. Váš kurz mi ukázal jak správně s miminkem manipulovat a jak je možné miminku pomoct od bolestí. Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech i kapičky jsme úplně vysadili a jen pravidelně masíruji a manipuluji. Když si nejsem v něčem jistá, tak nahlédnu do materiálů, které od Vás mám. Naše miminko díky tomu je usměvavé a co se týče pohybu, tak si myslím že je na tom skvěle, díky pravidelnému cvičení, správné komunikaci a celkové pohodě. Tento kurz bych doporučila Všem maminkám (dvěma jsem již doporučila), ještě před porodem.  Moc Vám děkuji.

- Zdeňka Kuklíková, sportovkyně na MD

Vše jsme si mohli v klidu vyzkoušet na panenkách

Je mou povinností Vám upřímně poděkovat za váš kurz, který se mi opravdu líbil. Považuji za pozitivní, že jsme byli malá skupinka, celkem 5 lidí, takže bylo fajn, že jsme si vše mohli v klidu vyzkoušet na panenkách, a že jste měla tím pádem čas nás opravovat a věnovat se každému jednotlivci. Dále vyzdvihuji to, že jste se v kurzu zaměřila i na první pomoc. V těch 5 ti hodinách bylo shrnuto opravdu to základní a důležité, co mě zajímalo a v čem jsem měla před kurzem obavy, jsou to ty klasické obavy, jestli to vše zvládnu, neublížím miminku.

- Lucie Braná, zdravotní sestra na MD

Objednávka živého kurzu 0 až 4 + 4 bonusů zdarma

POZOR ZMĚNA

Aktuálně není vypsán žádný termín kurzu.

O změnách Vás budu informovat prostřednictvím emailu nebo na facebooku.

(Těším se, že se přidáte k nám. Po odeslání přihlášky, očekávejte na svém e-mailu další pokyny. Také se vám otevře přístup do členské sekce, kde je pro vás vše přehledně a krok za krokem připravené.)

Často kladené otázky

Chcete si ověřit, zda kurz je vhodný i pro vás? Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky ke kurzu?

Kontakt

Máte další otázky, nejasnosti nebo problém s objednávkou? Napiště mi na info@bejbykurz.cz

Těším se na setkání s vámi.