VAŠE KNIHA JE HOTOVÝ ZÁZRAK

Vaše kniha je hotový zázrak :-). Přečtena během dvou večerů, škoda jen že jsem tu to knihu neobjevila dříve :-( usnadnila by mi spousty věcí kolem miminka. Mám už 7 měsíční Vivienku a s ní jsem si opravdu užila pláče až nad hlavu. Stále plakala a byla velmi nespokojené miminko. Do 3 měsíců jsem věděla že musím přežít :-D Pak to prý bude lepší. Vůbec mě nenapadlo že jí ubližuji :-(. Byla jen a jen v náruči, ale ve špatný poloze :-(. Když i v 6 měsících jsem jí furt nosila, tak už mě to začalo zarážet, že tady asi něco nebude v pořádku. Na zádech se mi začala stavět do mostu a byla hrozně nespokojená a když jsem jí dala na bříško tak rozpažovala ruce, což taky nebylo dobře. Doktorka řekla že je to jen špatné období a že ať se nedivím, že už má 2 zoubky a to že hodně bolí. Takže jsem jí nosila, protože jí rostou zoubky a to přeci bolí. Stále mi nedocházelo, kde dělám chybu...... A když už jsem jí celý 6 měsíc učila, jak se má překulit a ona pořád né a né to udělat sama, tak mi svitlo, že to není normální. Stačí ji jen zlehounka přidržet a otáčí se raz dva, ale sama zájem nejeví. A asi jsem dělala ještě jednu zásadní chybu, nechávala jsem ji sedět. Krásně sedí bez opření... No a v neděli jsem si řekla a dost a začala jsem všechno hledat. No a v pondělí jsem objevila Vaší knížku a je mi po pravdě studno a líto té mé malé kočičky.

Pro mě byla nejdůležitější videa s manipulací a se správným nošením. Začala jsem s malou víc komunikovat s blízkosti při přebalování,i   když jsem to dělala i dřív, ale neměla jsem tak často obličej tak blízko, aby si na něj mohla šáhnout. No a ejhle včera večer se mi začala konečně přetáčet na jeden bok, ten jí šel vždycky líp (to má od toho jak jsem jí špatně nosila,vím to ). A dneska ten samý bok sice jen 2krat za celý den, ale zvládla se sama přetočit až na bříško. Přestala jsem posazovat. Takže když to shrnu za 5 dní obrovské pokroky. Na bříšku se nám vede ještě líp. Už je vzpřímená snad do nejvyšší polohy a kope nožkama jak o závod, už by chtěla lézt.

Opravdu velikánské díky za Vaší knížku a za to jak to máte pěkně zformulované, postupně málo informaci, aby to člověk mohl pěkně zpracovat. Masáž bříška mě taky zaujala, celou dobu jsme to dělali z části špatně, podle Vašich fotek to jde parádně, i když mi už to asi moc nevyužijeme.

Po pravdě mám teď o dost spokojenější miminko, než jsem kdy měla a to díky Vám. Opravdu je dobře naladěná a usměvavá než kdy dříve.

- Petra Kábrtová, březen 2018