JAK PODPOŘIT DĚŤÁTKO OD PRVNÍCH OKAMŽIKŮ PO PORODU?

Proč je dobré mít svůj porodní plán? Jak to v porodnici chodí? Jak co nejlépe podpořit miminko od prvního nadechnutí? ZJISTĚTE TO A USNADNĚTE svému děťátku příchod na svět už od prvních chvil po porodu!

Sdílejte průvodce a plán na Facebooku!

Co se v průvodci dovíte

Co je to porodní plán

K čemu je dobré ho mít

Jak by měl porodní plán vypadat

Co můžete očekávat na oddělení šestinedělí

Jak ideálně vypadá péče o novorozené miminko od prvních minut po porodu

Čeho se raději vyvarovat při péči o čerstvé miminko

Co o materiálech říkají

Tyto stránky mi doporučila má kamarádka. E-knihu Porodní plán jsem přivítala, je to mé aktuální téma. Zjistila jsem spoustu nových a užitečných informací. Hlavně mi pomohla ujasnit si, co je skutečně důležité. Navíc je kniha napsaná srozumitelně a čtivě, takže i laikovi je vše jasné.Vřele ji doporučuji prvorodičkám.
Janapřed porodem
Kniha pro mně byla přínosem. Poskytla mi jasné a srozumitelné informace, ale hlavně praktické rady. Díky ní jsem si ujasnila, co mám dělat. Dodala mi pocit jistoty.
Annav očekávání
E-book o porodním plánu je moc pěkně zpracovaný, přehledný a krásně se v něm orientuje. Moc mi pomohl překonat počáteční nejistotu, co mohu od porodu čekat a jak se na něj co nejlépe připravit. Potvrdilo se mi to, co se v e-booku píše. Totiž, že každý porod je jiný a nikdy se nelze zcela připravit na všechny eventuality. Můj porod, například, byl tak rychlý, že jsem porodní plán nestihla na sále ani vytáhnout. Přesto je velmi uklidňující mít tak hezky přehledně zpracováno, jak péče o maminku a miminko během porodu i bezprostředně po něm probíhá. Člověk je tak dobře připraven na všechny situace a lépe se s miminkem sžije, protože není novou situací zbytečně vystresovaný.
Hanka B.máma 2 dětí

MUDr. Veronika Študlarová

autorka průvodce

Veronika Študlarová se 12 let věnuje péči o zdraví lidí. Svoje zkušenosti posbírala v životě se svým dítětem a v praxi jako lékařka na dětské psychiatrii, pediatrii a lektorka kurzů přípravy na rodičovství, kde přímo v terénu pracovala s rodiči a dětmi v otázce jejich zdraví.

Vystudovala všeobecné lékařství, v průběhu rodičovské "dovolené" si začala prohlubovat znalosti v oblasti psychomotorického vývoje, psychosomatiky a péče o dítě. Setkává se uznávanými osobnostmi v oboru, trvale se vzdělává a učí.

Věří, že na dobrém začátku velice záleží.