Skutečné příběhy rodičů

„Praktická část mě nadchla. Těším se, až si to budu moct vyzkoušet s miminkem.”

- Martina Nováková, syn 3 roky a další na cestě


Dozvěděla jsem se, co potřebuji, aby bylo miminko spokojené. To se mi teď daří.”

- Dominika Hýsková, dcery 2 měsíce a 2,5 roku


„Začala jsem si mateřství užívat.”

Před kurzem jsme neuměla miminko pořádně chytit. Měla jsem strach, že ho špatně držím, nevěděla jsem ani, jak ho přenést. A hlavně nám Pavlíček stále plakal, protože měl nadýmání. Celé noci proplakal a my z toho byli naprosto zoufalí, nevěděli jsme, co dělat. Plakala jsem já, plakal syn, naprosté vyčerpání. V porodnici ani na předporodním kurzu nám k péči o dítě nic neřekli a na internetu člověk nacházel různé protichůdné informace. Na kurz jsem čekala jak na smilování :)

Číst dál...


„Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech.”

Kurz i e-kniha splnily a vlastně předčily mé očekávání. Měli jsme velký problém s bolestí bříška a já osobně jsem si v ničem vůbec nevěřila. Váš kurz mi ukázal jak správně s miminkem manipulovat a jak je možné miminku pomoct od bolestí. Díky tomu již po týdnu bylo po bolestech, i kapičky jsme úplně vysadili. Když si nejsem v něčem jistá, tak nahlédnu do materiálů, které od Vás mám.

Číst dál...


„Cítila jsem se bezmocná...teď jsem v klidu.”

Cítila jsem se bezmocná - Kubík plakal 3 hodiny bez přestání . Měl špatné trávení, koliku. Kniha mě uklidnila. Pochopila jsem, že jde o dočasný stav, který mé miminko trvale nepoškodí. Začala jsem miminko jinak polohovat. Více jsem se mu začala věnovat a přestala jsem dělat zbytečné věci kolem. Miminko se uklidnilo. Máme veselé a užvatlané miminko. Všichni okolo jsou v pohodě a docela dobře spíme. Mohlo by to tak zůstat napořád - jsem v klidu :)

- Veronika, březen 2017


„Vaše kniha je hotový zázrak”

Mám už 7 měsíční holčičku a s ní jsem si opravdu užila pláče až nad hlavu. Stále plakala a byla velmi nespokojené miminko. Do 3 měsíců jsem věděla, že musím přežít :-D V knize pro mě byla nejdůležitější videa s manipulací a se správným nošením. Za 5 dní udělala obrovské pokroky. Opravdu velikánské díky za Vaší knížku a za to, jak to máte pěkně zformulované, postupně málo informaci, aby to člověk mohl pěkně zpracovat. Masáž bříška mě taky zaujala, celou dobu jsme to dělali z části špatně, podle Vašich fotek to jde parádně. Po pravdě mám teď o dost spokojenější miminko, než jsem kdy měla a to díky Vám. Opravdu je dobře naladěná a usměvavá než kdy dříve.

Číst dál...


„Všechno má jednoduchý společný základ.”

Před začátkem kurzu jsem měla pochybnosti. Po přečtení knihy Něžná náruč rodičů jsem si říkala, že je to zbytečně mnoho informací. Že je nejsem schopna pochopit a že mi pouze psaný návod jak s miminkem zacházet bere radost z chování miminka – říkala jsem si, že jistě dělám něco špatně a miminku tak vlastně ubližuji. Teprve tento kurz mi názorně ukázal, že všechny informace, které na mě v knize působily složitě, mají vlastně jednoduchý společný základ a když se ho novopečená maminka včas naučí a zafixuje, nečiní jí správná manipulace s miminkem problémy.

Číst dál...


„Vše jsme si mohli v klidu vyzkoušet na panenkách.”

Je mou povinností Vám upřímně poděkovat za váš kurz, který se mi opravdu líbil. Původně jsem měla vyhlédnutý jiný kurz, který dohromady obsahoval asi 9 či 12 lekcí a součástí kurzu byla nejdříve ukázková hodina zdarma, kam jste se mohla přijít podívat a podle toho se rozhodnout, zda do kurzu vstoupíte či nikoliv. Můj fajn gynekolog mi řekl, že je to zcela na mě, na jaký kurz chci jít, ale on, že by doporučoval pouze 5 lekcí, kde se shrne to nejpodstatnější...

Číst dál...


„Teorie je fajn, ale praktický nácvik mnohem víc.”

Měla/i jsme celkem velké pochybnosti o tom, jak vůbec zacházet s naším miminkem až se narodí, jak ho zvednout a nic mu "neulomit", což je asi u prvního dítěte tak nějak běžné. Kurz mi určitě pomohl se uklidnit, že to zvládneme a že pokud se my budeme správně snažit, miminko nám to oplatí tím, že mu pomůžeme, aby se i ono mohlo v rámci svých možností správně snažit nám pomáhat. Kurz nám ukázal jak správně s novorozencem zacházet, na co si dávat pozor.

Číst dál...


„Informace z kurzu jsou nad zlato.”

Kurz se mi moc moc líbil a uklidnil mě, že budu-li s miminkem správně zacházet bude spokojené a zdravé (z toho jsem měla největší hrůzu:). Před začátkem kurzu mě žádné pochybnosti nedoprovázely, snad jen abych všechno vstřebala a co nejvíc se naučila:)

Číst dál...


S kurzem jsem byla spokojená. Byla jsem trošku nervózní, aby to Janek zvládnul dobře a celou dobu to neproplakal, aby z kurzu ostatní něco měli a neposlouchali jen Janka :) Celkově to bylo příjemné a naučné a stálé procházím manuál, který jste nám věnovala.

- Zuzana Stejskalová, únor 2015