Lámete si hlavu nad tím, co pořídit svému miminku do výbavy?

Jestli ano, pak jste tady správně.

Co všechno bude miminko potřebovat? Jak si správně vybrat kočárek či autosedačku? Jak poznat ty opravdu důležité věci a nekupovat zbytečnosti? Jakým věcem se raději vyhnout a proč? ZJISTĚTE TO A UMOŽNĚTE svému děťátku dobrý start do života!

Sdílejte e-knihu na Facebooku!

Co o e-knize říkají

Vše je tam srozumitelně sepsané v pár bodech. Prostě žádné další matoucí informace navíc :) Je pro mě daleko lepší, když jsou důležité a hodnotné informace podávané jednoduše, jasně, přehledně. To oceňuji na e-knize Výbavička pro miminko nejvíc.A proto bych ho také doporučila všem prvorodičkám.
Klárav očekávání
Chtěla bych Vám poděkovat za vaše stránky, našla jsem tam spoustu užitečkych informací. Jenom mě mrzí, že nemohu navštívit váš kurz, určitě bych na něj dorazila, ale musela bych cestovat přes půl republiky:)
Lošáková
E-book o výbavičce mi moc pomohl zorientovat se v opravdu široké nabídce zboží a neutrácet tak peníze za zbytečnosti. Zejména jsem ocenila seznam kosmetiky, který jsem při porodu prvního dítěte neměla k dispozici a nenapadlo mě tyto věci pořizovat. Kupovala jsem je tak cestou z porodnice v nejdražší lékárně, která měla jediná otevřeno a ovlivněná "poprodními hormony" jsem koupila všechno, co mi lékarnice doporučila. Mnoho z těch věcí jsem pak ani nepotřebovala.
Hanka B.máma 2 dětí

MUDr. Veronika Študlarová

autorka e-knihy

Veronika Študlarová se 12 let věnuje péči o zdraví lidí. Svoje zkušenosti posbírala v životě se svým dítětem a v praxi jako lékařka na dětské psychiatrii, pediatrii a lektorka kurzů přípravy na rodičovství, kde přímo v terénu pracovala s rodiči a dětmi v otázce jejich zdraví.

Vystudovala všeobecné lékařství, v průběhu rodičovské "dovolené" si začala prohlubovat znalosti v oblasti psychomotorického vývoje, psychosomatiky a péče o dítě. Setkává se uznávanými osobnostmi v oboru, trvale se vzdělává a učí.

Věří, že na dobrém začátku velice záleží.

Co se v e-knize dovíte

Co pořídit dítěti do výbavy

Kompletní seznam věcí pro miminko od narození do...

Jaké vlastnosti by měly mít transportní pomůcky

Kočárek, autosedačka, nosítka... očima dítěte

Co je dobré nepodcenit při pořizování výbavičky

Spánek, polohování, koupání a kosmetika, transport, pleny, hračky, přebalování, oblečení a další

Jak si ušetřit nejen nervy, ale i peníze a nekupovat zbytečnosti

Praktické tipy a rady jak poznat, které věci jsou skutečně důležité a potřebné